Назва Гамак
Виробник Wannabe Decor, Україна
Розміри довжина - 320 см
ширина - 120 см
висота - 140 см
вага - 30 кг
Де подивитись Вул. Алчевських, 39
Харків, Україна
Ціна 12 000,00 гр-н

 

Опис

Гамак Wannabe Decor бавовняний з м'якими косами на дерев'яній турі.
Наш гамак справив фурор на київському еко-фестивалі Три Дня в Саду, де він був вперше представлений в середині травня. Жодна подія більше не проходить без цього символу літа. Купити цей чудо-гамак тепер можете і Ви. Кожен гамак і кожна човен зроблені в Києві вручну з натуральних матеріалів. Фотоальбом з гамаком на нашій сторінці на Facebook.
Вартість гамака без човна-підставки - 7500 грн для тих, кому пощастило з деревами в саду або зі стійками в альтанках або стінами на балконі :)
Технічні характеристики гамака: довжина - 200 см, ширина - 120 см, вага - 7 кг. Матеріал - посилена бавовняно-паперова тканина і гіпоалергенний наповнювач. Колір - молочно-білий. Єдине кольорова виконання в натуральному кольорі тканини.

Технічні характеристики дерев'яної тури: довжина - 320 см, ширина - 120 см, висота - 140 см, вага - 30 кг. Максимальне навантаження - до 400кг. Матеріал - сосна, оброблена антисептичним просоченням і розкрита лаком Zowosan. Перетин (товщина) бруса сосни - 70 * 85 мм. 12 болтових з'єднань для легкої збирання-розбирання і сезонного зберігання каркаса. Максимальна довжина деталі в розібраному вигляді - 180 см.